• DoahPoshanu1.jpg
  • DoahPoshanu2.jpg
  • DoahPoshanu3.jpg
  • DoahPoshanu4.jpg
  • Doshkatext1.png
  • Doshkatext2.png

Із днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області та президія обкому профспілки працівників споживчої кооперації вітає вас з визначною датою в історії нашої держави – Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

ПРОЄКТ «КУПУЙ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ» - КОЛИ ВИБІР МАЄ ЗНАЧЕННЯ!

Правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області в рамках співпраці з Хмельницькою облдержадміністрацією і Хмельницькою міською радою виступила ініціатором участі в проекті «Купуй Хмельницьке!» у якості партнерів. Про сам проєкт та досвід участі в ньому є бажання поділитись з колегами-кооператорами.

Нагородження Почесною відзнакою Хмельницького міського голови

За вагомий особистий внесок у розвиток усіх сфер життя міста, зокрема у розвиток економіки, бізнесу, соціальної сфери та інфраструктури міста Хмельницького, плідну громадську і благодійну діяльність, а також за значні трудові досягнення, Віктор Ростиславович нагороджений Почесною відзнакою Хмельницького міського голови!!!

За вірність традиціям

13 серпня 2020 року відзначив своє 60-річчя директор міськкоопторгу Красилівської райспоживспілки Ковальчук Микола Іванович.

Другі збори Ради Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств

30 липня 2020 року у режимі відео конференції відбулися Другі збори Ради Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств третього скликання, в яких прийняли участь члени Ради від Хмельницької області:

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КООПЕРАЦІЇ

Правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області та президія обкому профспілки працівників споживчої кооперації вітає Вас з МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ КООПЕРАЦІЇ!


Більше новин

Сторінка 1 з 15