Музей захисників України на базі ХКТЕІ: від ідеї до втілення

 

 02 березня 2023 р. в рамках Всеукраїнській науково-практичної конференції «Хмельниччина в умовах війни росії проти України було представлено суспільству ідейне втілення патріотизму та звеличення подвигів захисників України - Музей захисників України, що за сприяння голови правління Віктора Філіпчука та завідувача кафедри права та публічного адміністрування Віталія Олуйка був організований в.о. ректора Юрієм Телячим.

«Борітеся – поборите»

 

 Під девізом «Борітеся – поборите» голова правління Віктор Філіпчук взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Хмельниччина в умовах війни росії проти України»

«Хмельниччина в умовах війни росії проти України»,

 

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у «Всеукраїнській науково- практичній конференції «Хмельниччина в умовах війни росії проти України», що відбудеться 24 лютого 2023 року у Хмельницькому кооперативно торговельно-економічному інституті (інформацій лист додається).

Допомога армії – це внесок у перемогу нашої держави!

Голова правління Споживспілки Хмельницької області, Віктор Філіпчук долучився до ініціативи придбання автомобільного парку для потреб ЗСУ. Виходячи з власних патріотичних міркувань та розуміючи складність військового часу він долучився до ініціативи придбання закордонного позашляховика Opel Frontera.

Більше новин

Сторінка 1 з 19