Ресторан «Стумарі» у м. Хмельницькому відсвяткував свій перший день народження!

Дорогі друзі, шановні колеги, споживачі та гості нашого міста! З радістю та гордістю хочемо повідомити вам про те, що 31.07.2021 року ресторан «Стумарі», у м. Хмельницькому відсвяткував свій перший день народження!

Привітання кооперативної системи Хмельницької області

1 липня 2021 р., в умовах запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відбудулися онлайн привітання кооперативної системи Хмельницької області приурочені до Міжнародного дня кооперативів. Святкування відбулося за участі запрошених поважних гостей - представників органів влади та місцевого самоврядування. Відзначені найкращі працівники системи споживчої кооперації Хмельниччини!

Дошка пошани 2021

З нагоди Міжнародного дня споживчої кооперації та за підсумками 2020-2021 років відзначено найкращих працівників, які віддано та відповідально виконували свої професійні обов’язки в умовах світової пандемії, ставали до роботи та виконували свої посадові обов’язки, дотримуючись усіх карантинних заходів, несучи безумовну ідею розквіту системи споживчої кооперації.

За вірність традиціям

06 травня 2021 року відзначила своє 70-річчя секретар правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області Заверуха Ніна Леонтіївна.

Спілка споживчих товариств Хмельницької області звітує: пандемічний активізм, стратегічні імперативи, антикризові плани

12 березня 2021 року відбулися треті збори Ради четвертого скликання Спілки споживчих товариств Хмельницької області. Станом на дату зборів Хмельниччина уже перебувала в помаранчевій зоні карантину. Робота членів Ради транслювалась в режимі відео конференції на платформі ZOOМ з доступом для запрошених та усіх охочих. Президія Ради пройшла попереднє тестування на Covid, а учасники звітували в індивідуальних онлайн кабінетах.

Більше новин

Сторінка 1 з 17