Допомога армії – це внесок у перемогу нашої держави!

Голова правління Споживспілки Хмельницької області, Віктор Філіпчук долучився до ініціативи придбання автомобільного парку для потреб ЗСУ. Виходячи з власних патріотичних міркувань та розуміючи складність військового часу він долучився до ініціативи придбання закордонного позашляховика Opel Frontera.

Ресторан «Стумарі» у м. Хмельницькому відсвяткував свій перший день народження!

Дорогі друзі, шановні колеги, споживачі та гості нашого міста! З радістю та гордістю хочемо повідомити вам про те, що 31.07.2021 року ресторан «Стумарі», у м. Хмельницькому відсвяткував свій перший день народження!

Привітання кооперативної системи Хмельницької області

1 липня 2021 р., в умовах запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відбудулися онлайн привітання кооперативної системи Хмельницької області приурочені до Міжнародного дня кооперативів. Святкування відбулося за участі запрошених поважних гостей - представників органів влади та місцевого самоврядування. Відзначені найкращі працівники системи споживчої кооперації Хмельниччини!

Більше новин

Сторінка 1 з 18