Головою правління Хмельницької ОСС обрано Віктора Ростиславовича Філіпчука

26 грудня 2013 року відбувся XVI з’їзд Хмельницької обласної спілки споживчих товариств. Делегати з’їзду заслухали детальний звіт про роботу правління, підсумували роботу облспоживспілки за минулих п’ять років, прийняли заходи щодо подальшого розвитку. Обрано органи управління і контролю на наступні п’ять років.

У доповіді голови правління облспоживспілки, депутата обласної ради Віктора Філіпчука, чітко відображено процеси реформування кооперативного господарства споживчої кооперації Хмельниччини за 5 років.

– Кооператори області схвально ставляться до реформ, які проводяться в нашій галузі, – наголосив Віктор Ростиславович. За останню п’ятирічку обсяг роздрібного товарообороту у системі облспоживспілки зріс на 46%. У Городоцькому, Дунаєвецькому, Ізяславському райспоживтовариствах та Красилівській райспоживспілці збільшили оборот у 1,5-2рази, Кам’янець – Подільському – 2,4 рази. Доповідь засвідчила зростання обороту: у громадському харчуванні – на 32 %, питома вага продукції власного виробництва становить 68 %. Позитивні зрушення намітились у заготівельній та виробничій галузях. Ринки системи значно збільшили обсяг продажу сільськогосподарської продукції, значно зросла сума наданих послуг.

У розвиток та модернізацію кооперативних підприємств та торговельних точок, а маємо 1116 магазинів та закладів ресторанного господарства, об’єктів сфери послуг, ринки, вкладено понад 40 млн. грн. власних коштів.

Очікувані прибутки за підсумками поточного 2013 р. по всіх галузях діяльності становитимуть понад 3,0 млн. грн.

В квітні місяці 2013 року на базі Рівненської облспоживспілки стартував національний кооперативний Проект «Будьмо!», яким передбачено 55% централізованого завозу товарів в кооперативні магазини підприємством споживчої кооперації «Укооппромторг» в м. Броварах. З серпня цьго ж року до Проекту долучилась споживча кооперація Хмельниччини, з централізованим завезенням товарів у магазини і заклади ресторанного господарства.

Пройшло небагато часу, проте вже відчутні позитивні результати цієї роботи.

Доповідач звернув увагу голови правлінь райспживтовариств і райспоживспілок впровадження брендбуку, нового єдиного стандарту оформлення закладів торгівлі і ресторанного господарства. Проблем, як відмічено з’їздом чимало. Проте колектив налаштований на підвищення ефективності господарювання та покращення діяльності. Після завершення роботи з’їзду відбулися перші збори новообраної Ради облспоживспілки шістнадцятого скликання.

Головним питанням було обрання голови правління. Головою обласної спілки споживчих товариств Хмельниччини на наступних п’ять років відкритим голосуванням члени Ради обрали Віктора Філіпчука. На завершення Віктор Ростиславович подякував правління Укоопспілки, делегатам та учасникам з'їзду за високу довіру.