Збори уповноважених в Чемеровецькому РайСТ

На виконання постанови XV (позачергового) з'їзду споживчої кооперації області, постанови Правління Укркоопспілки №1 від 14.08.2013р. “Про Заходи з підготовки та проведення звітів і виборів органів управління і контролю кооперативних організацій системи Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств у 2013-2014 рр.” в системі споживчої кооперації Хмельниччини проходиться звітно-виборна кампанія.

5 листопада 2013 р. в Чемеровецькому районному споживчому товаристві проведено збори уповноважених, на яких головою правління обрано Кравця Віктора Володимировича.

Участь в зборах взяли голова правління Хмельницької облспоживспілки Віктор Філіпчук та голова районної ради Забіяка І.І.

Кандидатура Кравця В.В. рекомендована правлінням спілки споживчих товариств Хмельницької області, попередньо була обговорена на дільничних зборах та затверджена на зборах уповноважених.

Правління спілки споживчих товариств Хмельницької області вітає з обранням Кравця Віктора Володимировича та бажає подальшої плідної роботи.