Допомога армії – це внесок у перемогу нашої держави!

Голова правління Споживспілки Хмельницької області, Віктор Філіпчук долучився до ініціативи придбання автомобільного парку для потреб ЗСУ. Виходячи з власних патріотичних міркувань та розуміючи складність військового часу він долучився до ініціативи придбання закордонного позашляховика Opel Frontera.

Віктор Філічук висловлює сподівання, що цей автомобіль допоможе у виконанні військових завдань та допоможе вберегти не одне життя. Наразі, автівка знаходиться на переобладнані та готується до передачі військовим. Місцеве керівництво та військовослужбовці подякували благодійнику за людяність та всебічну підтримку.


Варто зазначити, що Хмельницька облспоживспілка за ініціативи Віктора Філіпчука підтримує українських військових від початку АТО по теперішній час, а саме було здійснено збір коштів та профінансовано придбання тепловізорів та військової амуніції на суму більше 300 000 гривень, придбання та передачу продуктів харчування та засобів гігієни особисто військовим та через волонтерські організації для потреб армії на суму більше 200 000 гривень, здійснюється забезпечення волонтерів та переселенців харчуванням та водою, проводиться результативна агітаційна робота серед працівників щодо підтримки переселенців житлом та товарами першої необхідності.