Кооперація Хмельниччини:
115 років обслуговування населення

Кооперація Хмельниччини: <br> <span> 115 </span>років обслуговування  населення

УКООПСПІЛКА

" В єдності наша сила! "
<span>УКООПСПІЛКА</span>

Спілка
споживчих товариств
Хмельницької області

м. Хмельницький, вул. Герцена, 10
Спілка <br> споживчих товариств <br> Хмельницької області

На всіх етапах історичного розвитку кооперативний рух на Поділлі збагачувався унікальним досвідом і славними традиціями, які допомагали нашим попередникам долати труднощі і незгоди, вони естафетою передавалися від покоління до покоління кооператорів.
    За понад вікову історію, споживча кооперація переживала і злети і спади, однак ніколи не втрачала свого покликання — служити економічним інтересам людини праці.

Детальніше ...
Віктор ФіліпчукЗдається в оренду складське приміщення в м. Хмельницький, вул. Кооперативна, 5. Площа 1000 кв.м. з заїздом та під'їзною рампою.


тел. (097) 275-95-33 / 79-52-11

Новини споживчої кооперації Хмельницької області

 • Відзнаки - кооператорам

  Вже стало доброю традицією урочисто вшановувати ювілярів, ветеранів споживчої кооперації. Ось і цього березневого сонячного дня, у працівників Городоцького районного споживчого товариства обличчя світилися радісними посмішками – вони проводжали свого голову правління до обласного центру.

  Детальніше...  
 • Квітень - місяць прибирання та благоустрою !

  Відповідно до "Програми розвитку споживчої кооперації Хмельниччини на 2017 рік" правління Споживспілки оголошує квітень місяць п.р. - місяцем прибирання та благоустрою прилеглих територій до кооперативних приміщень.

  Детальніше...  
 • IV збори Ради другого скликання

  На четвертих зборах Ради другого скликання Спілки споживчих товариств Хмельницької області були розглянуті злободенні питання, що стосуються господарсько-фінансової діяльності споживчої кооперації в 2016 році і завдань, які стоять перед нею в році нинішньому. В зборах взяли участь голови правлінь райспоживспілок та районних споживчих товариств, голова ревізійної комісії Споживспілки, головні бухгалтери райспоживспілок та райспоживтовариств, директори підприємств, комбінатів громадського харчування та ринків, працівники правління Споживспілки. В роботі зборів Ради взяв участь і виступив перший заступник голови Правління Укркоопспілки Микола Людвічук.

  Детальніше...  
 • На збори Ради у столицю !

  Відповідно до постанови правління Укркоопспілки від 19.01.2017 р. №2 7 лютого 2017 року відбулися четверті збори Ради Укркоопспілки другого скликання.

  Детальніше...  
 • Аналізуємо зроблене – визначаємо перспективи

  Відповідно до Статутів кооперативних організацій, в області завершується звітна кампанія. Правління райспоживспілок та райспоживтовариств відзвітували перед пайовиками на кооперативних дільницях, зборах уповноважених споживчих товариств та Рад райспоживспілок.

  Детальніше...