Кооперація Хмельниччини:
115 років обслуговування населення

Кооперація Хмельниччини: <br> <span> 115 </span>років обслуговування  населення

УКООПСПІЛКА

" В єдності наша сила! "
<span>УКООПСПІЛКА</span>

Спілка
споживчих товариств
Хмельницької області

м. Хмельницький, вул. Герцена, 10
Спілка <br> споживчих товариств <br> Хмельницької області

На всіх етапах історичного розвитку кооперативний рух на Поділлі збагачувався унікальним досвідом і славними традиціями, які допомагали нашим попередникам долати труднощі і незгоди, вони естафетою передавалися від покоління до покоління кооператорів.
    За понад вікову історію, споживча кооперація переживала і злети і спади, однак ніколи не втрачала свого покликання — служити економічним інтересам людини праці.

Детальніше ...
Віктор ФіліпчукЗдається в оренду складське приміщення в м. Хмельницький, вул. Кооперативна, 5. Площа 1000 кв.м. з заїздом та під'їзною рампою.


тел. (097) 275-95-33 / 79-52-11

Новини споживчої кооперації Хмельницької області

 • З ювілеєм Вас, шановні кооператори !

  23 листопада 2017 року в облспоживспілці відбулися урочисті збори кооперативного активу Спілки споживчих товариств Хмельницької області з нагоди 120-річчя споживчої кооперації Хмельниччини.

  На урочистих зборах кооператорів області представляли керівники кооперативних організацій та підприємств, члени Ради Споживспілки та облспоживспілки, ветерани споживчої кооперації та запрошені.

  Детальніше...  
 • Грамота Верховної Ради України

  За вагомий особистий внесок у розвиток споживчої кооперації Хмельницької області та вдосконалення її діяльності, сумлінну працю та високий професіоналізм

  голову правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області

  ФІЛІПЧУКА Віктора Ростиславовича

  нагороджено

  Грамотою Верховної Ради України

  Детальніше...  
 • Вітання із 120-річчям споживчої кооперації області

  Шановні працівники споживчої кооперації Хмельниччини !

  Дорогі наші ветерани.

  Правління Споживспілки щиро вітає Вас із 120-річчям споживчої кооперації області.

  Детальніше...  
 • Орден

  За заслуги перед Українською Православною Церквою та благодійність, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви - Онуфрій нагородив голову правління Споживспілки Філіпчука Віктора Ростиславовича "Орденом Української Православної Церкви святителя Миколая Чудотворця"

  Детальніше...  
 • Про збори Ради кулінарів.

  6 жовтня 2017 року відбулися збори Ради кулінарів Спілки споживчих товариств в яких прийняли участь Бернадська Л.В. - перший заступник голови правління Споживспілки, Ковальська С.Є. – заступник голови правління Волочиського РайСТ, Бубенцова Л.П. – директор ПСК «Господарник» облспоживспілки, Шовдра І.М. – в.о. управляючої НВК «Меркурій» ХКТЕІ, Артемчук Г.М. – кухар кафе «Едем» КГХ Красилівської РСС, Булій Г.І. – технолог КГХ Славутського РайСТ.

  Детальніше...