Кооперація Хмельниччини:
115 років обслуговування населення

Кооперація Хмельниччини: <br> <span> 115 </span>років обслуговування  населення

УКООПСПІЛКА

" В єдності наша сила! "
<span>УКООПСПІЛКА</span>

Спілка
споживчих товариств
Хмельницької області

м. Хмельницький, вул. Герцена, 10
Спілка <br> споживчих товариств <br> Хмельницької області

На всіх етапах історичного розвитку кооперативний рух на Поділлі збагачувався унікальним досвідом і славними традиціями, які допомагали нашим попередникам долати труднощі і незгоди, вони естафетою передавалися від покоління до покоління кооператорів.
    За понад вікову історію, споживча кооперація переживала і злети і спади, однак ніколи не втрачала свого покликання — служити економічним інтересам людини праці.

Детальніше ...
Віктор ФіліпчукЗдається в оренду складське приміщення в м. Хмельницький, вул. Кооперативна, 5. Площа 1000 кв.м. з заїздом та під'їзною рампою.


тел. (097) 275-95-33 / 79-52-11

Новини споживчої кооперації Хмельницької області

 • 95 Міжнародний день кооперації.

  Шановні працівники, ветерани, пайовики споживчої кооперації області !

  Сердечно вітаю Вас з професійним святом — 95 Міжнародним днем кооперації. Це свято Міжнародний кооперативний альянс започаткував ще у 1922 році. Нині він об'єднує понад 240 кооперативних асоціацій, спілок, ліг майже 100-а країн світу.

  Детальніше...  
 • Дух кооператорів - дух прогресу та ерудованості !

  Всеукраїнський чемпіонат ерудитів був започаткований 16 років тому ініціативною групою Всеукраїнською тижневика — газети «Вісті Центральної спілки споживчих товариств». Ініціаторами проведення конкурсу між командами інтелектуалів - студентів усіх кооперативних ВИШів України стали: редакція газети «Вісті»; гравець елітарного клубу знавців, капітан збірної ерудитів України, головний суддя і ведучий інтелектуального змагання - івано- франківчанин Володимир Макаров; кореспондент тижневика Вісті у Західному регіоні України, автор захоплюючих репортажів, на які ми незмінно очікуємо - пан Михайло Мазур.

  Детальніше...  
 • Пам’ятаємо, вшановуємо, бережемо…

  За доброю традицією правління Споживспілки відзначило 72 річницю Перемоги над фашизмом у другій світовій війні. Учасників бойових дій, колишніх працівників облспоживспілки Миколу Павловича Кременюка та Тимофія Івановича Величко, за дорученням правління, відвідав і привітав із цією знаменною датою голова Ради ветеранів, голова обкому профспілки працівників споживчої кооперації Петро Борщинський.

  Детальніше...  
 • Відзнаки - кооператорам

  Вже стало доброю традицією урочисто вшановувати ювілярів, ветеранів споживчої кооперації. Ось і цього березневого сонячного дня, у працівників Городоцького районного споживчого товариства обличчя світилися радісними посмішками – вони проводжали свого голову правління до обласного центру.

  Детальніше...  
 • Квітень - місяць прибирання та благоустрою !

  Відповідно до "Програми розвитку споживчої кооперації Хмельниччини на 2017 рік" правління Споживспілки оголошує квітень місяць п.р. - місяцем прибирання та благоустрою прилеглих територій до кооперативних приміщень.

  Детальніше...