Кооперація Хмельниччини:
115 років обслуговування населення

Кооперація Хмельниччини: <br> <span> 115 </span>років обслуговування  населення

УКООПСПІЛКА

" В єдності наша сила! "
<span>УКООПСПІЛКА</span>

Спілка
споживчих товариств
Хмельницької області

м. Хмельницький, вул. Герцена, 10
Спілка <br> споживчих товариств <br> Хмельницької області

На всіх етапах історичного розвитку кооперативний рух на Поділлі збагачувався унікальним досвідом і славними традиціями, які допомагали нашим попередникам долати труднощі і незгоди, вони естафетою передавалися від покоління до покоління кооператорів.
    За понад вікову історію, споживча кооперація переживала і злети і спади, однак ніколи не втрачала свого покликання — служити економічним інтересам людини праці.

Детальніше ...
Віктор ФіліпчукЗдається в оренду складське приміщення в м. Хмельницький, вул. Кооперативна, 5. Площа 1000 кв.м. з заїздом та під'їзною рампою.


тел. (097) 275-95-33 / 79-52-11

Новини споживчої кооперації Хмельницької області

 • Професійна майстерність кухарів визначена конкурсом.

  29 серпня ресторан "Колос" міста Красилів гостинно прийняв кооператорів на обласному конкурсі "Кращий кухар споживчої кооперації 2017".

  Свою майстерність у кулінарному виробництві продемонстрували колективи 11-ти кооперативних підприємств Хмельниччини.

  Детальніше...  
 • Орден

  За увагу до церковних заслуг та допомогу у будівництві та реставрації храмів Хмельниччини 23 липня 2017 року у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Хмельницького голова правління Споживспілки Філіпчук Віктор Ростиславович нагороджений церковною нагородою «Орденом Покрови Пресвятої Богородиці».

  Детальніше...  
 • Міжнародний день кооперації - свято кооператорів усього світу

  У споживчій кооперації Хмельниччини 95-й Міжнародний день кооперації відзначали у кращих традиціях. У переддень свята в обласній спілці зібрався кооперативний актив області, де всіх тепло вітав голова правління Споживспілки Хмельницької області Віктор Філіпчук. Він нагадав: «Свято кооператорів започатковане у далекому 1922 році у Італійському місті Мілані, коли Конгрес Міжнародного кооперативного альянсу закликав уряди всіх держав відзначати його у першу суботу липня.

  Детальніше...  
 • Кооператори вшанували ветеранів

  Вже стало доброю традицією урочисто напередодні Міжнародного дня кооперації вшановувати ветеранів системи. А тим більше, що й самі ветерани Тимофій Іванович Величко і Микола Павлович Кременюк, майже ровесники цього свята.

  Детальніше...  
 • 95 Міжнародний день кооперації.

  Шановні працівники, ветерани, пайовики споживчої кооперації області !

  Сердечно вітаю Вас з професійним святом — 95 Міжнародним днем кооперації. Це свято Міжнародний кооперативний альянс започаткував ще у 1922 році. Нині він об'єднує понад 240 кооперативних асоціацій, спілок, ліг майже 100-а країн світу.

  Детальніше...