У Городоцькому РайСТ обирали керівника

На виконання постанови XV (позачергового) з'їзду споживчої кооперації області, постанови Правління Укркоопспілки №1 від 14.08.2013р. “Про Заходи з підготовки та проведення звітів і виборів органів управління і контролю кооперативних організацій системи Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств у 2013-2014 рр.” в системі споживчої кооперації Хмельниччини проходиться звітно-виборна кампанія.

У Городоцькому РайСТ обирали керівника. Раз в п’ять років підбиваються підсумки роботи правління і в результаті визначається, хто далі очолюватиме споживче товариство. 8 листопада керівництво Облспоживспілки разом із кооператорами району зробили свій вибір.

На звітно-виборчих зборах уповноважених РайСТ звітувала голова правління, голова ревізійної комісії, та обирали нових членів правління, ревізійної комісії та затверджували статут у новій редакції. Підсумок за п’ятирічний термін роботи виявився досить об’ємним. Голову правління обрали – одноголосно.

- Віктор Філіпчук, голова правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області наголосив, безпосередньо під час проведення звітно-виборної кампанії було запропоновано кандидатуру Галини Станіславівни Саврій, - яка до цього часу понад 20 років очолювала районну споживчу кооперацію. І всі в залі підтримали цю кандидатуру.

Загалом, у споживчій кооперації Галина Саврій працює вже більше 50 років, головою ж правління вона вибрана вп’яте. Відтак кооператори впевнені: саме ця жінка зможе і далі гідно розвивати товариство.

Разом з тим, сьогодні споживча кооперація переживає чергову реструктуризацію. Городоцьке районне споживче товариство підключилось до кооперативного проекту „Будьмо”. В результаті тепер закупівля товарів товариством здійснюватиметься централізовано.

- Віктор Філіпчук розповідає - так працювала кооперація в далекому минулому. Та в дев’яності роки споживча кооперація в цілому переживала не найкращі часи. Але вже відтепер усе повертається до традицій. І, думаю, що за два-три роки ця система працюватиме на повну потужність. В результаті товари у магазинах РайСТ будуть ще кращими та дешевшими. А саме головне, покращиться обслуговування споживача на селі, запевнив голова споживспілки.

До речі, саме таку мету на майбутнє ставить собі новообраний керівник.

- РайСТ вже переживала реструктуризацію, - каже Галина Саврій, тому впевнена, ми впораємося зі всіма труднощами. Наразі головне – реструктурувати всі підприємства споживчої кооперації, як торгівлі, так і громадського харчування, а також збільшити товарообіг та якісно покращити життя людей у сільській місцевості. В цьому плані ми відкриватимемо магазини в тих селах, де вони ще поки не працюють.

Усього ж споживча кооперація району обслуговує майже 50 тисяч жителів. Частка споживчої кооперації у загальному товарообігу району за 10 місяців лише цього року склала майже 11 відсотків. Стабільно працює торговельна галузь. Тут товарообіг за 5 років зріс на 166%. Майже на 200% за 5 років зріс і роздрібний обіг в ресторанному господарстві.

Правление союза потребительских обществ Хмельницкой области поздравляет с избранием Кравца Виктора Владимировича и желает дальнейшей плодотворной работы.