Торгівля

Провідною галуззю діяльності облспоживспілки є торгівельна діяльність. Найрізноманітніші магазини: від сучасних супермаркетів в райцентрах до маленьких крамниць в найвіддаленіших куточках області обслуговують мешканців нашого краю.

Ресторанне господарство

Позитивні зміни відстежуються і в ресторанному господарстві, де з кожним роком більшає підприємств європейського рівня, які приваблюють відвідувачів сучасним дизайном, вишуканою подільською кухнею та високою культурою обслуговування. У цих підприємствах усі технологічні процеси модернізовано, обладнано енергозберігаючим устаткуванням, по сучасному умебльовані обідні та банкетні зали.

Виробництво

До складу облспоживспілки входять більше 40 виробничих підприємств, найпотужніші серед них Деражнянський плодоконсервний завод, Красилівський хлібозавод, Волочиський, Дунаєвецький, Красилівський та Славутський м’ясопереробні комплекси.

Ринки та послуги

У сфері надання платних послуг працює понад 300 підприємств, якими надається майже 50 видів послуг. Спектр послуг постійно розширюється. Найвагоміша частка в їх реалізації - побутові.

Бібліотека

Ми служимо людям у світському храмі,
І совість століття пронизує нас.
А мудрість і правда розтоплять і камінь,
Все – людям, життю і ніщо про запас!