Семінар на базі Рівненської ОСС

22 - 23 червня 2010 р. з метою підвищення ефективності роботи коопмаркетів, підвищення конкурентоспроможності торговельної мережі та закладів ресторанного господарства в Рівненській облспоживспілці проведено дводенний семінар-навчання.

Семінар було проведено за участю заступників голів правлінь Кримспоживспіки, облспоживспілок з торгівлі, начальників управлінь (відділів) з організації торгівлі, фахівцями з програмного комп’ютерного забезпечення торгових і облікових операцій.

В семінарі взяли участь: заступник голови правління Укоопспілки Володимир Павлович Левицький, голова правління Рівненської облспоживспілки Петро Федорович Бараш, перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Анатолій Юхименко.

"Формування ефективного асортименту товарів, нормалізація товарних запасів із запровадженням АВС-аналізу" – тема лекції доцента кафедри комерційної діяльності та підприємництва Полтавського університету економіки і торгівлі В.В. Лісіци.

Заступник директора підприємства "Укоопінком" Клименко В.М. розповів про комп’ютеризацію облікових процесів в коопмаркетах із застосуванням програми "УКС-МАРКЕТ".

Учасники семінару відвідали чотири торгово-роздрібніих підприємства (маркети) в яких комп’ютерне управління забезпечується програмно-апаратним комплексом “УКС-Маркет”.