Міжнародний день кооперації 2022 р.

Вітаю вас із професійним святом - Міжнародним днем кооперації.Шановні кооператори Хмельниччини!

Вітаю вас із професійним святом - Міжнародним днем кооперації.

В умовах сьогодення споживча кооперація намагається сповна виконувати своє головне завдання, історично притаманну їй соціальну місію - вірно служити людям праці та державі.

Своєю діяльністю Ви ефективно сприяєте впровадженню економічних та соціальних реформ, розвиткові підприємницької ініціативи, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення.

Твердо віримо, що великий професійний колектив кооператорів нашої області і надалі спрямовуватиме свої зусилля на подальший розвиток кооперативного сектору економіки, примноження традицій кооперативного руху, що сприятиме ефективній реалізації ініціативи громадян, забезпеченню зайнятості широких верств населення та посиленню соціального захисту членів споживчих товариств.

Бажаю, щоб кожен в нашій країні завжди відчував свою рівність, потрібність та значущість, щоб перед кожним були відкриті всі дороги і горизонти, щоб попереду завжди було тільки світле і добре майбутнє. Вашим родинам міцного здоров'я,щастя,добра, нових здобутків та трудових перемог задля процвітання Хмельниччини та всієї України.

З повагою,
Голова правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області
Віктор ФІЛІПЧУК