Кращий вітчизняний товар 2013 року

Колектив Деражнянського плодоконсервного заводу облспоживспілки – лідер харчової промисловості України – взяв участь у загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна» і Всеукраїнському конкурсі-виставці «Кращий вітчизняний товар 2013 року», який проходить у Національному комплексі «Експоцентр України».

Уся продукція кооператорів отримала схвальні відгуки організаторів і численних гостей ярмарку. Не забарилася і почесна нагорода – Диплом виставки у номінації: «Виробництво плодоовочевих напівфабрикатів, консервної продукції і соків».

З цієї нагоди учасників, гостей і організаторів загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна» привітав Президент України Віктор Янукович. У вітальній телеграмі зокрема сказано: "Продукція, представлена на цьому заході, демонструє потужний потенціал національної економіки, ділові та творчі здобутки вітчизняних товаровиробників. Упевнений, що проведення нинішньої виставки сприятиме розвитку міждержавного і регіонального співробітництва та залученню інвестицій в Україну..."

Бажаю усім міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових звершень задля процвітання нашої держави».

Правління облспоживспілки, обком профспілки, вся кооперативна спільнота Подільського краю приєднуються до цих вітань, зичать його директорові, всьому колективу міцного здоров’я, нових виробничих успіхів, вагомих досягнень у трудовому суперництві.