Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Традиційно три роки поспіль студенти навчального закладу беруть участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка, демонструючи неабиякі знання спадщини Великого Кобзаря, підкреслюючи надзвичайну актуальність думок великого генія в сьогоднішньому суспільстві, цитуючи безсмертні рядки, в яких акумульовані найцінніші зерна мудрості та моралі.

Так, у результаті цьогорічного Республіканського етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу наші студентки – Сидоренко Алла (група БМТ-21, спеціальність «Менеджмент») та Тимощук Ольга (група СК БОА-12, спеціальність «Облік і аудит») – стали переможцями серед студентів ВНЗ ІІІ – ІV р.а. та отримали дипломи ІІІ ступеня від Міністерства освіти і науки України.

Приємно зазначити, що в списку переможців двічі яскравіє ім’я нашого інституту, який ще такий молодий , але вже має значні досягнення. Юнки довго готувалися до такого відповідального заходу, адже розуміли, що репрезентують не лише себе як знавців творчості Шевченка, а й студентство усього інституту, своїх викладачів, а також молодь, яка прагне розвиватись інтелектуально і творчо, цікавиться літературою та історією, турбується про майбутнє.

Такі здобутки красномовно свідчать про те, що сучасне покоління цінує творчість великого сина українського народу, його виняткову роль в історії держави та світу, знає безсмертні заповіти, розуміє безцінність духовної спадщини сівача волі та правди.

Це заслуги не тільки студентів, а й викладачів української словесності, які в душах молодих людей плекають любов до рідного слова, навчають дотримуватися звичаїв і традицій, допомагають формуватися різнобічно.

Ми переконані, що слова Кобзаря житимуть вічно. І якщо вони так глибоко запали в душу молодої людини, то незабаром стануть її пріоритетами, а згодом передаватимуться з покоління в покоління, щоб наша рідна земля стала тим райським куточком, про який мріяв Тарас Григорович. Варто зазначити, що кожен студент ХКТЕІ може з гордістю промовити таку крилату фразу: « Ми чуємо, Кобзарю, твій голос крізь століття!»