Ресторан «Стумарі» у м. Хмельницькому відсвяткував свій перший день народження!

Дорогі друзі, шановні колеги, споживачі та гості нашого міста! З радістю та гордістю хочемо повідомити вам про те, що 31.07.2021 року ресторан «Стумарі», у м. Хмельницькому відсвяткував свій перший день народження!

Здавалось би, що таке один рік діяльності для громадського закладу?! Але в сучасних реаліях жорсткої конкуренції, карантину та ін. це великий термін, це велике досягнення – розпочати роботу, зарекомендувати себе з кращої сторони, привабити споживачів, запропонувати найкраще для гостей та стабільно працювати і розвиватись!

Маса схвальних відгуків у соціальних мережах від тих, хто побував у «Стумарі», високі рейтинги від різних інтернет-ресурсів підтверджує значимість відкриття цього закладу, закладу, який вже встиг увійти до 10 кращих ресторанів Хмельницького!

Зазначимо, що цей проект реалізований на основі міжнародної мережі за участі компанії Reikarts Hotel Croup, якій належить бренд « Стумарі».

Смачна кухня, особлива атмосфера, привітність та щирість персоналу – усе це робить заклад одним з найбільших популярних у місті.


Усім відомо, що грузинська кухня - це чудове поєднання східної та західної культури та їх кулінарного мистецтва. Кожен з гостей, який приходить зможе знайти для себе щось смачненьке.

У ресторані подають автентичні грузинські страви та грузинські напої (чача, грузинські вина, грузинський бренді, грузинський віскі, лимонади Лагідзе).

Авторський інтер’єр ресторану втілює у собі певну особливу ідею та легенду. Сюди приходять не лише смачно поїсти, а й зануритися у традиційну гостинність, атмосферу сонячної Грузії.

Для задоволення відчуттів клієнтів запроваджено вечори грузинської музики, танців, пісень та розіграші подарункових сертифікатів, спеціальні пропозиції та приємні подарунки до дня народження .

Підсумком всієї згаданої кропіткої злагодженої роботи професійної команди закладу стало святкове відзначення «молодого» ювілею ресторану «Стумарі»!

До привітань з нагоди нашої річниці приєдналася із теплими, неймовірними побажаннями відома телеведуча Наталія Мосейчук! За що ми Наталії щиро вдячні!

Отож, хочете отримати незабутні враження, відчути неповторний грузинський колорит, скуштувати смачної їжі, гурмани, усі до нас, до ресторану, який любить усіх своїх гостей без виключення!!!


Дякуємо, за ваш вибір, наші дорогі гості, завжди чекаємо на вас!

Гамарджоба генацвале!