З повагою та особливою шанобливістю до праці ветеранів споживчої кооперації!

Правління та колектив Спілки споживчих товариств Хмельницької області щиро вітають ветеранів із професійним святом – Міжнародним днем кооперації!

Вже стало доброю традицією урочисто напередодні Міжнародного дня кооперації вшановувати ветеранів системи Споживспілки.

30 червня 2021 року відзначив 70-річчя колишній перший заступник голови правління Хмельницької облспоживспілки – Медзатий Микола Сергійович. Саме за невтомну і кропітку працю Він здобув заслужену повагу та шану серед колег, пайовиків та ветеранів споживчої кооперації області і громадськості зокрема.

Також відзначено таких ветеранів споживчої кооперації як Маринюка Михайла Васильовича – головного інженера тресту виробничих підприємств, Левандовську Валентину Миколаївну – начальника планово – фінансового економічного відділу і Олександра Петровича Гусара – начальника відділу прогнозування і статистики, які своєю працею зробили значний внесок у розвиток галузі.

За традицією напередодні 100–ї річниці Міжнародного дня кооперації до ветеранів завітав головний фахівець комерційного відділу Дзензель Володимир Васильович та Трофіменко Мар’яна Анатоліївна аби передати від правління Споживспілки та президії обкому профспілки працівників споживчої кооперації сердечні вітання з нагоди професійного свята.

– Я щасливий в тому, що усе своє свідоме життя віддав споживчій кооперації, – каже Гусар Олександр Петрович. Постійно згадую свій трудолюбивий колектив з гарними кооперативними традиціями. Вдячний голові Споживспілки Віктору Філіпчуку, правлінню Споживспілки, що не забувають за нас. Нам, ветеранам, найдорожча нагорода – це увага.

Найкращі вітання з нагоди професійного свята всім ветеранам споживчої кооперації.