Міжнародний день кооперативів 2021 р.

З Міжнародним днем кооперативів щиро вітаємо усіх працівників, ветеранів, пайовиків споживчої кооперації, членів галузевої профспілки !

За нових ринкових умов, що утворились під впливом світової пандемії, споживча кооперація, всупереч викликам, що постали перед суспільством, відповідально виконує свої завдання: ефективно слугує впровадженню соціальних та економічних реформ, активно сприяє поліпшенню економічного та соціального стану членів-пайовиків зокрема та усього населення загалом шляхом задоволення їхніх потреб в якісних товарах і послугах, створює умови для підвищення добробуту населення.

Основна мета такого професійного свята, як Міжнародний день кооперативів, в Україні, є створення та укріплення підґрунтя для формування ефективної системи співпраці усіх членів кооперативної спільноти в досягненні головної мети - розвитку і процвітання країни. Неможливо недооцінити важливість ролі кооперативного руху, який зародився в Україні майже півтора століття тому і забезпечує зайнятість населення, задовольняючи при цьому його споживчі потреби.

З почуттям щирої вдячності, з вірою в нашу силу, єдність, взаємопідтримку та у світле майбутнє рідної України, правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області та президія обкому профспілки працівників споживчої кооперації вітає усіх з Міжнародним днем кооперативів!

Бажаємо міцного здоров'я, добробуту, задоволення результатами праці кооператорів, поваги у суспільстві та мудрості у прийнятті рішень!