За вірність традиціям

06 травня 2021 року відзначила своє 70-річчя секретар правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області Заверуха Ніна Леонтіївна.

Ніна Леонтіївна присвятила багато років трудової діяльності споживчій кооперації, де працює вже понад 50 років. Праця ювілярки поцінована заслуженими нагородами Укркоопспілки та ЦК профспілки працівників споживчої кооперації України, обласної державної адміністрації, обласної ради, міської ради та грамотами Споживспілки.

Тож зважаючи на багаторічну та плідну працю, вагомий внесок у розвиток споживчої кооперації Хмельниччини Ніні Леонтіївні вручено Почесну відзнаку правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області – медаль «За вірність традиціям».

Шановна, Ніно Леонтіївно!
Висловлюємо щиру подяку за вагомий внесок у діяльність споживчої кооперації Хмельницької області. Ваше життя і трудова діяльність є яскравим прикладом самовідданого служіння справі розвитку кооперативного руху, невтомної праці та відданості кооперативній справі. Тож від щирого серця вітаємо Вас з ювілеєм і бажаємо міцного здоров’я, довголіття, добра, миру та злагоди. Нехай в будь-якому оточенні до Вас буде повага і шана. Незгасаючої Вам надії, удачі та щирої любові близьких! Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю.