Голову правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області Філіпчука Віктора Ростиславовича було відзначено рядом нагород

З нагоди 50-літнього ювілею, голову правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області Філіпчука Віктора Ростиславовича було відзначено рядом нагород.

Серед них:

- Найвища нагорода Федерації професійних спілок України – почесний знак «За розвиток соціального партнерства», який вручив голова Федерації професійних спілок Хмельницької області Харьковський Геннадій Петрович.

- Подяка Всеукраїнської Центральної Спілки споживчих товариств;

- Почесна Грамота ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України;

- Почесна Грамота Федерації профспілок Хмельницької області.

До привітань долучилася Хмельницька міська рада, в особі заступника голови Примуша Романа Борисовича, який відзначив Віктора Ростиславовича цінним подарунком та Почесною Грамотою за багаторічну, сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток споживчої кооперації Хмельниччини та з нагоди 50-річчя від Дня народження.

Також вагомим подарунком до Дня народження стало ювілейне видання «50 Перших років Філіпчука Віктора Ростиславовича» вручене ректором Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту Вікторією Церклевич, в якому відображена біографія голови правління, а також його професійний шлях в системі споживчої кооперації області.