Регіональна партнерська зустріч 2020

28 грудня за ініціативи Спілки споживчих товариств Хмельницької області була проведена корпоративна подія на тему «Регіональна партнерська зустріч 2020» із головами правлінь спілок та споживчих товариств Хмельницької області, запрошеними та партнерами ТОВ «Рейкарц Хотел Менеджмент» на базі готельно-ресторанного комплексу «Reikartz 4* Хмельницький».

До участі в заході долучилися голови райспоживтовариств та райспоживспілок, ректор Хмельницького кооперативного торгівельно-економічного інституту, а також партнери ТОВ «Рейкарц Хотел Менеджмент». Спікер зустрічі Віктор Ростиславович Філіпчук доповів про підсумки проведення корпоративної події «Всеукраїнська партнерська зустріч 2020», а також проінформував присутніх на тему «Диверсифікація векторів діяльності системи споживчої кооперації Хмельницької області на базі готельної справи».

Оскільки сфера громадського харчування відіграє важливу роль в діяльності споживчої кооперації, для учасників заходу був актуальним виступ керівника служби ресторанного сервісу мережі Reikartz Hotel Group Андрій Магалецький на тему «Калейдоскоп форматів закладів громадського харчування мережі Reikartz Hotel Group».

Ми віримо, що досвід отриманий в результаті участі в подібних заходах слугуватиме нашим кооператорам в подальшому для розвитку та розбудови громадського харчування в системі споживчої кооперації Хмельницької області.