ВСЕУКРАЇНСЬКА ПАРТНЕРСЬКА ЗУСТРІЧ 2020

22 грудня 2020 року відбулась корпоративна подія національного масштабу «Всеукраїнська партнерська зустріч 2020». Ініціатором заходу виступила Спілка споживчих товариств Хмельницької області. Захід відбувся на базі готельно-ресторанного комплексу Reikartz 4* Хмельницький.

Тема заходу була обрана не випадково та була озвучена як «Обмін досвідом у сфері диверсифікації векторів діяльності системи споживчої кооперації Хмельницької області на базі готельної справи: подолання перешкод на шляху до змін, нові форми партнерства, перспективи».

Історія успіху на шляху перешкод до змін надала змогу кооператорам Хмельниччини створити власну формулу успіху: Досвід колег + Підтримка пайовиків та Укркоопспілки + Надійний партнер = Готель Reikartz 4* Хмельницький

Саме ця формула й була розкрита та презентована в подробицях на корпоративному заході «Всеукраїнська партнерська зустріч 2020» від голови правління Споживспілки Хмельницької області Віктора Філіпчука та топ-менеджменту компанії Reikartz Hotel Group Андрія Деми та Андрія Магалецького.

Спікерами заходу виступили:
Ілля Гороховський, голова правління Укркоопспілки (відкриття зустрічі, «мотиваційне слово»),
Віктор Філіпчук голова правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області (виступ: «Диверсифікація векторів діяльності системи споживчої кооперації Хмельницької області на базі готельної справи»),
Андрій Дема, генеральний директор мережі Reikartz Hotel Group (виступ: «Reikartz Hotel Group від знайомства до співпраці»),
Андрій Магалецький, керівник служби ресторанного сервісу Reikartz Hotel Group (виступ: «Калейдоскоп форматів закладів громадського харчування мережі Reikartz Hotel Group»).

По при пандемію та карантинні обмеження участь в корпоративній події взяла чимала кількість голів обласних споживчих спілок: Волинська, Житомирська, Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька та Чернігівські області. Решта колег попри захворюваність та складні робочі обставини виявили активний прояв та заявили клопотання щодо отримання матеріалів та тез заходу для використання в практичні діяльності. Захід набув нечуваного розголосу на всеукраїнському рівні та отримав схвальні відгуки колег.

Усі учасники заходу прийняли у ньому активну участь та отримали прямі рекомендації до дії. Кооператори ж Хмельниччини сподіваються, що їх досвід стане у пригоді комусь з присутніх, як колись досвід колег з Одещини став корисним для них.

Окрім того, на пам’ятну згадку про подію та гостинність прийому учасники заходу залишили свої відгуки та побажання, що додатково мотивують самовдосконалюватись та розвивати кооперативну справу на благо суспільних інтересів.