Із днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області та президія обкому профспілки працівників споживчої кооперації вітає вас з визначною датою в історії нашої держави – Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Це свято відважних і сильних духом чоловіків, котрі віддають свої знання, силу, мужність та професіоналізм благородній місії захисту нашої держави.

Уже багато років поспіль, в Україні 14 жовтня відзначається величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов’язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Цей день став святом для сучасних воїнів та суспільства в цілому. Він має символізувати нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників Батьківщини. Тому на Покрову слід вшановувати пам’ять і тих, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога.

Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

Бажаю вам сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту, родинного щастя, сімейного затишку, а також козацького запалу та миру!

Нехай єднає нас незгасне світло віри й допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.