Система НАССР знову в центрі уваги кооператорів Хмельниччини

Система НАССР знову в центрі уваги кооператорів Хмельниччини. 17 червня 2020 р. в онлайн-форматі на платформі Zoom кооператори Хмельниччини долучились до участі у практичному семінарі «Впровадження системи НАССР для операторів ринку харчових продуктів».

17 червня 2020 р. в онлайн-форматі на платформі Zoom кооператори Хмельниччини долучились до участі у практичному семінарі «Впровадження системи НАССР для операторів ринку харчових продуктів». Організатором заходу був Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м. Суми, що заснований на базі ГО «Рада молодих вчених», у партнерстві з представниками Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» #ПУЕТ за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

Спікерами заходу виступили:
Юрій Оглашений, старший експерт з НАССР та простежуваності проекту «Improvement of Food Safey Control System in Ukraine»;
Наталія Катеренчук, головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області;
Аліна Ткаченко, керівник науково-тренінгової лабораторії «Школа НАССР», консультант із впровадження системи НАССР;
Вікторія Облак, засновник власного бренду «ФАБРИКА РЕШЕНИЙ», консультант із впровадження системи НАССР та систем ISO 22000, ISO 9001.

Захід був спрямований на операторів ринку харчових продуктів (агропродовольчі ринки, заклади громадського харчування, торговельні підприємства, виробників) з метою ознайомлення учасників з практичними аспектами впровадження системи НАССР (Система аналізу небезпек і контролю (регулювання) в критичних точках).

На семінарі учасники отримали роз’яснення положень харчового законодавства, практичну допомогу в розробленні документації для впровадження системи НАССР, ознайомились з новаціями перевірок держпродслужби та мали змогу отримати відповіді на практичні питання в режимі он-лайн.


Правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області оголошує подяку спікерам заходу та його організаторам за проведений захід.