З повагою та особливою шанобливістю до праці ветеранів споживчої кооперації

02 січня 2020 року виповнилось 70 років з дня народження колишнього голови правління Хмельницької райспоживспілки та колишнього заступника голови правління Хмельницької облспоживспілки – Морозу Анатолію Олександровичу.

За клопотанням голови правління Хмельницької обласної спілки споживчих товариств Філіпчука Віктора Ростиславовича ветерана споживчої кооперації було нагороджено Грамотою правління Укркоопспілки та ЦК профспілки працівників Споживчої кооперації України.

Мороз А.О. після закінчення Львівський торгово-економічний інститут в 1971р. розпочав свою трудову діяльність в якості заступника директора оптової бази Переяслав-Хмельницької райспоживспілки. Після служби в армії продовжив працювати в Хмельницькій облспоживспілці старшим товарознавцем. Його кар’єра з часом просувалась на посадах заступника начальника відділу організації оптово-торгової контори Хмельницької облспоживспілки та заступника голови правління Хмельницької райспоживспілки.

Також понад 20 років пропрацював на посаді голови правління Хмельницької райспоживспілки і це був зоряний час у діловій біографії кооператора.

За період роботи на керівній посаді в системі споживчої кооперації Мороз А.О. зарекомендував себе, як мудрий керівник, відповідальний працівник, що сумлінно ставиться до виконання своїх посадових обов’язків.

За керівництва Мороза А.О. кооператори району були лідерами у своїй галузі області.

Не менш продуктивною робота Анатолія Олександровича на посадах заступника голови облспоживспілки, де дев’ять років поспіль займався заготівлями і переробкою сільгосппродукції.

За особисті досягнення в роботі відзначений медаллю «За трудову відзнаку», почесною трудовою відзнакою  «Знак Пошани» Центральної спілки споживчих товариств України, багатьма почесними грамотами і подяками, а при бузькі трудівники довіряли голові райспоживспілки  8 разів представляти їхні інтереси у районній раді.