Гордість споживчої кооперації області

Правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області вітає Філіпчука Віктора Ростиславовича з нагородженням Подякою Прем'єр-міністра України за значний особистий внесок у забезпечення розвитку споживчої кооперації України, багаторічну сумлінну працю та вискоий профіесіналізм.

23 грудня 2019 року в будинку Укркоопспілки відбувся семінар-нарада голів правлінь обласних споживспілок України та ректорів вищих навчальних закладів Укоопспілки, на якому було урочисто вручено Подяку Прем'єр-міністра України голові правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області Філіпчуку Віктору Ростиславовичу.

Подяка  Прем'єр-міністра  України  є  заохочувальною відзнакою, запроваджена для привітання, а також  для оголошення подяки працівникам та трудовим колективам за значні  досягнення у відповідній галузі чи сфері діяльності, зразкове виконання службових обов'язків, пов'язаних з реалізацією державної політики.

Колектив  області та  правління Споживспілки Хмельницької бажає міцного здоров'я, щастя, добра, натхнення та нових здобутків у роботі й забезпеченні процвітання споживчої кооперації України!