Cемінар-тренінг «Профспілкова платформа майбутнього»

26-28 вересня на базі Подільського державного аграрно-технічного університету, відбувся семінар-тренінг для Молодіжної ради профспілок Хмельницької області «Профспілкова платформа майбутнього» в якому взяли участь представники профспілкового комітету Спілки споживчих товариств Хмельницької області. 

Головною метою заходу було об’єднання зусиль у напрямку ефективної організації молодіжної політики та реалізації головних завдань діяльності профспілок та навчання молодих лідерів.

 

В перший день тренінгу учасники семінару відвідали на АТ «Подільський цемент», де їм провели екскурсію підприємством. Саме там, головою ППО підприємства Байраком Сергієм та директором підприємства НКЦ «Побужжя» ФП області Олегом Сковородніковим, було проведено воркшоп з охорони праці. Також розглянули низку питань у форматі живої бібліотеки з питань соціального діалогу, безпеки та гігієни праці за стандартами ЄС та умови підписання колективного договору.

Наступного дня учасники семінару разом із Світланою Ліщук, плідно працювали над пріоритетними напрямками діяльності профспілок в аспекті молодіжної політики, розглядали питання теорії і практики, юридичні тонкощі, рекомендації, досвід, досягнення, а також мотивацію профспілкового членства.

 

Про актуальні питання трудового законодавства дискутували із завідувачем комплексу правової освіти і допомоги підприємства «НКЦ «Побужжя» ФПО Яковлєвим Андрієм.

Завідувач відділу організаційної роботи та соціально-економічного захисту ФПО Інна Гаврилюк провела майстер-клас з командного підходу організації високоефективної профспілкової роботи, впровадження профспілкових цінностей та психологічного розвантаження.

Родзинкою заходу стала дискусія про Trede Union та особливості молодіжної політики із волонтером з США Кларком Х'юзом. Розглядали актуальні питання трудового законодавства, особливості гендерної рівності, соціального захисту та пріорітети молодіжки у профспілках Сполучених Штатів Америки.

Наостанок провели засідання Молодіжної ради, прийняли постанови і резолюції та погодили проект плану роботи на нове півріччя. Згодом для учасників семінару організували екскурсію Старим містом під час якої провели цікавий квест на профспілкову тематику.