1939-1945 НІКОЛИ ЗНОВУ

Пам'ятна дата 8 травня була закріплена Указом президента у 2015 році для «гідного вшанування подвигу українського народу, його видатного внеску в перемогу антигітлерівської коаліції в Другій світовій війні і висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

 

Символом свята є червоний мак. Ця квітка - пам'ятний знак жертв військових і громадянських конфліктів, відображення кривавого сліду від пострілу. Квіти червоного маку спочатку були символом трагічних подій Першої світової війни, і оспівувалися у вірші «На полях Фландрії» канадця Джона Маккрея. У 2014 році червоний мак і слоган «Ніколи знову» стали використовуватися в Україні під час святкування Дня перемоги у Другій світовій війні.

До Дня пам'яті і примирення приурочені меморіальні заходи, церемонії покладання квітів, зустрічі з ветеранами.

До акції «Перша хвилина миру» просимо залучитись небайдужі колективи кооперативної молоді та працівників апарату Хмельницької споживспілки.

 

Організаційна зустріч відбудеться 08.05.2019 р. о 10.00 год

за  адресою: м.Хмельницький, вул. Герцена, 10.

Спільна хода кооператорів до покладання квітів

планується після організаційної зустрічі.

Кооператори Хмельниччини 8 травня урочисто вирушили до Меморіального комплексу на честь воїнів-визволителів міста у ІІ Світовій війні, де відбулося покладання квітів та вшанування пам'яті загиблих хвилиною мовчання.