ХХІ з'їзд споживчої кооперації області Хмельницької обласної спілки споживчих товариств

 
27 листопада 2018 року відбувся ХХІ з'їзд споживчої кооперації області Хмельницької обласної спілки споживчих товариств. Делегати з’їзду заслухали детальний звіт про роботу правління, підсумували роботу облспоживспілки за минулих п’ять років, прийняли заходи щодо подальшого розвитку.
 
 

 Звітував про роботу правління облспоживспілки голова правління Хмельницької обласної спілки споживчих товариств Філіпчук Віктор Ростиславович, в доповіді якого було зазначено про те, що за звітний період, правлінню облспоживспілки вдалось акумулювати кошти, залучити партнерів та погасити усі зобов'язання, а саме перед кредиторами облспоживспілки, а також перед кредиторами підприємств облспоживспілки. Зокрема, Хмельницькою облспоживспілкою як Поручителем перед ПАТ Акціонерний банк "Укоопспілка" за кредитними зобов'язаннями дочірнього підприємства "Деражнянський плодоконсервний завод Хмельницької ОСС". Окрім цього на даний час усі платежі, в тому числі до місцевого та державного бюджетів, сплачуються вчасно та в повному обсязі. 

До того ж, продуктивна спільна робота правління облспоживспілки різко знизила кількість судових справ за участю облспоживспілки. Віктор Ростиславович зазначив, що на сьогоднішній день у судах не перебуває жодної справи, де б стороною виступала Хмельницька обласна спілка споживчих товариств щодо стягнення з неї коштів.

 


Доповідач також торкнувся теми кадрового забезпечення, а саме звернув увагу на те, що одним з основних завдань облспоживспілки є збереження кадрів. Хмельницька облспоживспілка як роботодавець намагається створити працівникам такі умови, аби вони цінували своє робоче місце та були забезпечені повним пакетом соціальних гарантій. Для цього у облспоживспілки є можливість стабільно підвищувати заробітну плату працівникам.


Голова правління облспоживспілки зазначив, що працюючи в складних економічних умовах, облспоживспілка спрямувала значну кількість коштів на розвиток матеріально-технічної бази, а саме на підприємствах споживчої кооперації започатковано оновлення програмного забезпечення для об'єктів торгівлі та громадського харчування.
У минулому році було розпочато будівництво двоповерхового готелю, що стане окрасою не лише споживчої кооперації, але й обласного центру. Діяльність у готельній справі стане основою для старту нових проектів, забезпечить жителів та гостей міста новими місцями для тимчасового проживання.

Філіпчук Віктор Ростиславович звернув особливу увагу на те, що основою для підготовки висококваліфікованих кадрів для кооперативних організацій області є діяльність вищого навчального закладу облспоживспілки, а саме Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту. Протягом останнього часу вперше проведено вибори ректора навчального закладу. Викладачі вузу запрошувались для проведення просвітницької діяльності серед працівників споживчої кооперації.


Правлінням облспоживспілки проведено роботу і в галузі реклами. На базі СТ «СТ КООП 2015», встановлено лед екран для трансляції рекламних роликів, що привертає увагу до роботи облспоживспілки, поширює інформацію та популяризує діяльність підприємств споживчої кооперації.


Також на ХХІ з'їзді споживчої кооперації області Хмельницької обласної спілки споживчих товариств було обрано Раду Хмельницької облспоживспілки та делегатів на з'їзд Спілки споживчих товариств Хмельницької області.


В цей же день члени новообраної Ради облспоживспілки провели свої перші збори, на яких обрали голову правління Хмельницької обласної спілки споживчих товариств – Філіпчука Віктора Ростиславовича та членів правління облспоживспілки.