З ювілеєм Вас, шановні кооператори !

23 листопада 2017 року в облспоживспілці відбулися урочисті збори кооперативного активу Спілки споживчих товариств Хмельницької області з нагоди 120-річчя споживчої кооперації Хмельниччини.

На урочистих зборах кооператорів області представляли керівники кооперативних організацій та підприємств, члени Ради Споживспілки та облспоживспілки, ветерани споживчої кооперації та запрошені.

З доповіддю з нагоди ювілею» Історія і сучасність» виступив голова правління Споживспілки Віктор Ростиславович Філіпчук.

В історичній хронології доповідач висвітлив розвиток споживчої кооперації краю з листопада 1897 року - часу заснування першого Кам’янець-Подільського споживчого товариства.

За яскравими сторінками історичної ходи у доповіді прозвучали імена голів правлінь облспоживспілки Тимофія Степановича Профатилова, який загинув смертю хоробрих у перші дні війни 1941 року, очільника облспоживспілки у повоєнний період – Микити Феодосійовича Іващенка, його послідовника Степана Омеляновича Глущака.

У 1977 році головою правління був обраний Микола Парфенович Васильчук, в період роботи якого система набула найбільшого розвитку, налагодила міжнародні зв’язки.

У часи переходу до ринкової економіки споживчу кооперацію очолив Станіслав Степанович Твердохліб.

Нині, продовжуючи і розвиваючи кращі традиції системи, кооператори області постійно удосконалюють форми і методи роботи, наповнюючи їх сучасним ринковим змістом.

Стабільно працюють колективи - Славутського райспоживтовариства, Кам'янець-Подільського, Волочиського, Дунаєвецького, Ізяславського, Чемеровецького, Красилівської та Теофіпольської райспоживспілок, Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут.

Особливу вдячність від правління Споживспілки було висловлено ветеранам споживчої кооперації, які кожен у свій час, вніс вагомий вклад у розбудову та розвиток Споживчої кооперації Хмельниччини.

Учасники урочистого зібрання прийняли Резолюцію зборів, якою закликали всіх працівників Споживспілки, членів, асоційованих членів споживчих товариств спрямувати зусилля на подальший розвиток та підвищення ролі споживчої кооперації в економіці регіону.

У зборах прийняли участь помічники народних депутатів України Лабазюка Сергія Петровича – Ковальчук Сергій Андрійович,

Гереги Олександра Володимировича – депутат Верховної Ради першого скликання Поворозник Володимир Васильович,

Мельниченка Володимира Володимировича – депутат Верховної Ради першого скликання Тимчук Сергій Артемович,

секретар Хмельницької міської ради – Кривак Михайло Михайлович.

За поданням правління Споживспілки чисельна кількість активістів кооперативного руху відзначені нагородами депутатів Верховної Ради, керівництва міста Хмельницького.

Нагородами та цінними подарунками правління Споживспілки та обком профспілки відзначені присутні на зборах ветерани споживчої кооперації.