Участь у конкурсі - уже перемога !

Хмельницька облспоживспілка традиційно є учасником конкурсів кулінарів і кондитерів. Цього річ Хмельниччина здобула І місце.

Споживспілку на всеукраїнському конкурсі, що проходив у м. Житомирі 27-28 вересня 2017 року представляло кафе «Меркурій» Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, а саме кухар VI розряду Гришко Анастасія Ігорівна, з композицією "Торгівля - мати багатства".

Важливо, що правління Споживспілки підтримало ініціативу конкурсантів демонструвати на конкурсі страви, які б поєднали не тільки практичний досвід, але й знання та наукові підходи у кулінарії. Вони базуються на таких трендах: корисність страви для здоров’я людини, вартість страви з точки зору рентабельності, естетичність подачі.

Якщо в житті суцільна новизна,

ти помилитися не маєш права.

Є сто доріг, твоя лише одна,

знайти її - найважливіша справа!

Підсумовуючи участь представників споживспілки у конкурсі, Голова правління споживспілки Віктор Філіпчук зазначив : "Ми вдячні нашим конкурсантам, яких належно оцінила конкурсна комісія Укркоопспілки, присудивши перше місце у всеукраїнському конкурсі, Потрібно все зробити, щоб їх досвід став надбанням в інших трудових колективах.

Від імені Правління Споживспілки, дякую ректору інституту Коваль Людмилі Миколаївні та керівнику кафе "Меркурій", майстер-кухару, Шовдрі Інні Миколаївні за всебічну підтримку, організацію та творчий пошук".