Кооператори вшанували ветеранів

Вже стало доброю традицією урочисто напередодні Міжнародного дня кооперації вшановувати ветеранів системи. А тим більше, що й самі ветерани Тимофій Іванович Величко і Микола Павлович Кременюк, майже ровесники цього свята.

За традицією напередодні 95 річниці Міжнародного дня кооперації до ветеранів війни і праці завітав голова ради ветеранів, голова обкому профспілки Петро Борщинський аби передати від правління Споживспілки та президії обкому профспілки працівників споживчої кооперації сердечні вітання з нагоди професійного свята.

– Я щасливий в тому, що усе своє свідоме життя віддав служінню народу через споживчу кооперацію, – каже Тимофій Величко колишній директор міжрайбази. Постійно згадую свій трудолюбивий колектив з гарними кооперативними традиціями. Ми прожили свій час в злагоді і порядку. Вдячний голові Споживспілки Віктору Філіпчуку, правлінню Споживспілки, що не забувають за нас. Нам, ветеранам, найдорожча нагорода – це увага.

До чого схожі життєві долі ветеранів, котрі на щастя, досі в строю, свій багатий життєвий досвід передавали і передають молодим поколінням спілчан. Бо вони не уявляють себе без споживчої кооперації, яка, власне, стала їхньою долею. Не скажеш, що за плечима ветерана війни і праці Миколи Кременюка без двох місяців – 98 років. Він такий же енергійний і невгамовний, як у роки своєї ратної та трудової молодості. Без записників набирає номери телефонів дітей, онуків, правнуків. Його пам'ять береже всі перепитії бойових баталій на Сталінградському фронті. Там доля зберегла йому життя, тільки шинель подірявило осколками. 12 років перед виходом на пенсію, очолював продовольчий відділ Хмельницької облспоживспілки.

Найкращі вітання з нагоди професійного свята всім ветеранам споживчої кооперації.