Дух кооператорів - дух прогресу та ерудованості !

Всеукраїнський чемпіонат ерудитів був започаткований 16 років тому ініціативною групою Всеукраїнською тижневика — газети «Вісті Центральної спілки споживчих товариств». Ініціаторами проведення конкурсу між командами інтелектуалів - студентів усіх кооперативних ВИШів України стали: редакція газети «Вісті»; гравець елітарного клубу знавців, капітан збірної ерудитів України, головний суддя і ведучий інтелектуального змагання - івано- франківчанин Володимир Макаров; кореспондент тижневика Вісті у Західному регіоні України, автор захоплюючих репортажів, на які ми незмінно очікуємо - пан Михайло Мазур.

Гра проходить у п'ять етапів - чотири заочних: запитання друкуються на шпальтах газети, команди надсилають правильні відповіді електронною поштою. У фінал виходять чотири команди, які дали максимальну кількість правильних відповідей.

Команда ХКТЕІ «Еврика» за 16 років 15 разів виходила у фінал, представники команди ерудитів «Еврика» багато разів здобували титул найрозумнішого хлопця і найрозумнішої дівчини. Цьогоріч змагаючись із командами ерудитів з Харківщини, Херсонщини та Чернігівщини також отримала можливість вийти у фінал. Щороку гра проводиться у іншому місті України і є серйозним стимулом інтелектуального виховання студентської молоді.

17 турнір відбувся 12 травня 2017 року в м. Хмельницькому, на території Хмельницького кооперативного торгівельно-економічного інституту.

Як зазначив Голова Правління споживспілки Хмельниччини Філіпчук Віктор Ростиславович :

- Ми раді вітати на Хмельниччині освічену і креативну молодь, яка змагається в інтелектуальності та ерудованості. Майбутнє гартується у випробуваннях. Озброєна сучасними знаннями молодь - запорука процвітання кооперативного руху. Адже як сказав Петроній : " Чого б ти не навчався - навчаєшся для себе !"