Знання - шлях до успіху !

31 січня 2017 року у приміщенні Спілки споживчих товариств Хмельницької області відбувся обласний семінар-нарада з питань нових положень у законодавстві з оплати та охорони праці, реєстрації прав на нерухоме майно та правил благоустрою.

У семінар-нараді прийняли участь голови правлінь, головні бухгалтери та економісти, спеціалісти з охорони праці райспоживспілок, райспоживтовариств, підприємств облспоживспілки.

У семінар-нараді прийняли участь голови правлінь, головні бухгалтери та економісти, спеціалісти з охорони праці райспоживспілок, райспоживтовариств, підприємств облспоживспілки.

Перед учасниками семінар-наради виступили:

- Огойко Людмила Петрівна - головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість, інших нормативних актів управління Держпраці у Хмельницькій області;

- Франко Вадим Михайлович – начальник відділу нагляду агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери;

- Василиків Мирон Васильович – головний юрист-консульт управління з питань екології та благоустрою міста;

- Кадимова Світлана Петрівна – начальник відділу взаємодії із суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів;

- Рачок Роман Володимирович – представник громадської організації «Подільська правова ліга».

Крім цього, учасники семінар-наради розглянули питання «Про впровадженнях в підприємствах споживчої кооперації області платіжної системи «Електрум».

Директор підприємства «Укркоопінком» - Томаржевський Андрій Володимирович та заступник генерального директора платіжної системи «Електрум» - Геннадій Геннадійович Дорошенко детально довели до присутніх про доцільність впровадження даної системи та створення зручних умов для проведення платежів відвідувачами кооперативних підприємств.