Міжнародний день кооперації на Хмельниччині

30 червня 2016 р. у приміщенні спілки споживчих товариств Хмельницької області відбулися урочистості з нагоди 94-го Міжнародного дня кооперації. У заході прийняли участь голови правлінь райспоживтовариств та райспоживспілок, керівники підприємств споживспілки, директори ринків, голови профспілкових комітетів, кращі працівники організацій та підприємств споживчої кооперації області. У святі прийняли участь Хмельницький міський голова Олександр Сергійович Симчишин, тимчасово виконуючий обов’язки заступника голови-керівник апарату облдержадміністрації Олег Петрович Кузмінчук, начальник відділу з питань внутрішньої політики облради Віктор Леонідович Ніконішин, Голова Федерації профспілок області Геннадій Петрович Харьковський.

Святкування розпочалося із відкриття Дошки пошани споживспілки та обкому профспілки, на яку занесені 18 кращих працівників кооперативного руху області. Продовження свята проходило в актовій залі облспживспілки.

До учасників урочистостей звернувся голова правління споживспілки Віктор Ростиславович Філіпчук. Він зосередив увагу присутніх на важливості розвитку кращих традицій кооперативного руху, як вагомого чинника зміцнення економіки регіону за досвідом країн, що входять до складу Міжнародного кооперативного альянсу.

Віктор Ростиславович відзначив кращі колективи системи та керівників, які успішно впроваджую сучасні технології у сфері забезпечення населення товарами та послугами. Голова правління вручив нагороди від правління Укркоопспілки та ЦК галузевої профспілки, правління споживспілки, оголосив підсумки постійно діючого конкурсу “Кращий за професією”.

Кооператорів області привітали і вручили нагороди Хмельницький міський голова та представники обласних владних структур.

Учасники свята були приємно вражені концертною програмою, яку підготували студенти Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.