Перше місце у конкурсі професійної майстерності отримали кооператори Хмельниччини.

12-13 листопада 2014 року стали днями справжнього свята кондитерського мистецтва – на базі готельно-ресторанного комплексу «Дубовий гай» Вінницької облспоживспілки було проведено Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Кращий кондитер споживчої кооперації України 2014». Участь у заході взяли представники 11 облспоживспілок: Хмельницької, Тернопільської, Вінницької, Херсонської, Чернівецької, Житомирської, Кіровоградської, Рівненської, Чернігівської, Миколаївської, Черкаської.


Хмельницьку облспоживспілку представила Наталія Доротюк - кондитер V розряду навчально-виробничого кафе «Меркурій» Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту (в.о. ректора - Коваль Л.М.), призер номінації «Гран-Прі» у обласному конкурсі «Кращий кондитер споживчої кооперації Хмельниччини 2014», який було проведено у вересні.

Від краси презентаційного столу та кондитерських виробів, які приготувала Наталія Доротюк, захоплювало дух не лише у відвідувачів конкурсу, а й у професійного журі, яке очолив перший заступник голови правління Укоопспілки Людвічук Микола Володимирович.

Основною тематикою нашої композиції стало споконвічне пізнання Добра, тому не даремно у рамках домашнього завдання було виготовлено авторський торт «Яблунева спокуса», який був декорований вишуканим символом яйця з білого шоколаду, оскільки воно є символом зародження Всесвіту, щастя, любові, добра. Яблуко, яке входило у рецептуру виробу, символізує спокусу. Продовженням основної композиції став ще один кондитерський виріб – торт «Граф Монте Крісто » оздоблений елегантною білою каретою, що нерозривно пов’язувала кондитерське та літературне мистецтво. Під час виконання індивідуального завдання, а саме приготування торту «Дачний» та кексу «Сирний», Наталія Доротюк продемонструвала високу організацію робочого місця, ефективне застосування раціональних методів праці, досконалу техніку та майстерність у роботі. Не дивно, що під час дегустації професійне авторитетне журі відмітило високу ступінь складності домашнього завдання, привабливість кондитерських виробів, збалансованість компонентів, застосування нових технологій у декоруванні тортів та тістечок, а також сучасний підбір демонстраційних матеріалів.

Як зазначив перший заступник голови правління облспоживспілки - Володимир Засаднюк, конкурс організований на високому професійному рівні, усі представники областей досить гарно представили свої вироби. Але ті шедеври кондитерського мистецтва які представила Наталія Доротюк перевершили усі сподівання не лише професійного журі, а й усіх присутніх.

Отож, за набраною сумою балів та одностайним рішенням журі Наталія Доротюк зайняла 1 місце у конкурсі «Кращий кондитер споживчої кооперації України 2014», за що нагороджена дипломом за 1 місце та цінним подарунком Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств.


Учасники конкурсу "Кращий кондитер споживчої кооперації України - 2014 р."
на чолі із перший заступником голови правління Укоопспілки Людвічуком М.В.

Композиція кондитерських виробів "Яблунева спокуса"

Фрагмент виставки кондитерських виробів кафе "Меркурій" ХКТЕІ

Делегація Хмельницької облспоживспілки