Вітання з нагоди Міжнародного дня кооперації

"Минуле та теперішнє кооперації Хмельниччини — це не лише архівні документи та офіційні матеріали. Це долі конкретних людей, які своєю нелегкою працею, відданістю справі зробили важливий внесок у підвищення добробуту людей, зміцнення економіки краю."


Шановні колеги !
Шановні працівники кооперативних підприємств і організацій Хмельниччини, пайовики та ветерани споживчої кооперації області !

Щорічно, у день святкування Міжнародного дня кооперації ми ще і ще раз перегортаємо сторінку історії споживчої кооперації Хмельницької області, яка розпочалася із грудня 1897 року.

Із невеличкого Кам'янець-Подільського товариства, споживча кооперація краю перетворилася у важливу галузь народного господарства, підприємства якої щоденно надають послуги сотням тисяч подолян.

Минуле та теперішнє кооперації Хмельниччини — це не лише архівні документи та офіційні матеріали. Це долі конкретних людей, які своєю нелегкою працею, відданістю справі зробили важливий внесок у підвищення добробуту людей, зміцнення економіки краю.

Система Хмельницької облспоживспілки розвивається насамперед завдяки своєму кадровому потенціалу. Тут працюють професійно зрілі кооператори, які використовують досвід попередніх поколінь, вдосконалюють професійну майстерність, передають її молодому поколінню, яке постійно поповнює наші лави.

Переконаний, що наш дружній і трудолюбивий колектив і надалі спрямовуватиме свої зусилля на подальший розвиток кооперативного сектора економіки, примноження традицій кооперативного руху.

Усім пайовикам, ветеранам від імені правління Спілки споживчих товариств бажаю міцного здоров'я, добробуту, творчої наснаги, успіхів та здійснення всіх добрих починань, фінансової стабільності і впевненості у завтрашньому дні.

Щастя та благополуччя Вам та Вашим родинам.

З повагою,
Голова правління
Споживспілки Хмельницької області                                          Віктор Філіпчук