92-га річниця Міжнародного дня кооперації

3 липня до професійного свята - Міжнародного дня кооперації в урочистій атмосфері правління облспоживспілки та президія обкому профспілки працівників споживчої кооперації відкрили Дошку пошани працівників споживчої кооперації області.


Після відкриття дошки пошани головою облспоживспілки Філіпчуком Віктором Ростиславовичем, в актовому залі облспоживспілки відбулися урочисті збори, присвячені 92-річниці Міжнародного дня кооперації.

На урочисті збори були запрошені голови правлінь райспоживтовариств та райспоживспілок, керівники кооперативних організацій та підприємств, головні бухгалтери, директори ринків, голови профспілкових комітетів, кращі працівники підприємств споживчої кооперації занесені на обласну Дошку Пошани, переможці конкурсу “Кращий за професією”, працівники апарату облспоживспілки.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова правління споживспілки Філіпчук Віктор Ростиславович.

У роботі урочистих зборів прийняли участь :
Адамський Віктор Романович — перший заступник голови обласної ради
Стебло Леся Василівна — заступник голови, керівник апарату облдержадміністрації
Харковський Геннадій Петрович — голова Федерації профспілок області
Конончук Вадим Петрович — заступник директора департаменту агропромислового розвитку та продовольства ОДА.

Кращих працівників було відзначено Почесними грамотами та грамотами Укркоопспілки, обласної державної адміністрації, обласної ради та федерації профспілок України, Хмельницької міської ради, правління облспоживспілки та президії обкому профспілки.

Зокрема, від обласної ради кооператорів привітав та вручив грамоти Адамський Віктор Романович – перший заступник голови обласної ради, від облдержадміністрації відмітила кращих працівників і вручила нагороди Стебло Леся Василівна — заступник голови, керівник апарату облдержадміністрації, від федерації профспілок області з вітальним словом звернувся до присутніх голова Федерації профспілок області Харковський Геннадій Петрович. Заступник директора департаменту агропромислового розвитку та продовольства ОДА Конончук Вадим Петрович у своєму вітанні відмітив значний вклад кооператорів у задоволенні потреб сільського населення, сприяння у розвитку Подільського села.