«Посвята у студенти»

Щороку, після традиційних першовересневих урочистостей та Уроку Знань у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті відбувається свято молодості, романтики, прагнення життя і творчості…

Традиційний і завжди новий, креативний і науковий, захід, що зближує і дозволяє першокурсникам осягнути світ Альма-матері очима своїх старших друзів – «Посвята в студенти». Представники студентського Віче ХКТЕІ влаштовують для юних колег усіх спеціальностей незабутні дні (цьогоріч – 10-11 та 17-18 вересня), що поєднують активний відпочинок з безліччю цікавих та різноманітних розваг, презентацію різноманітних сторін студентського життя, формування етикету поведінки у закладах ресторанного господарства. А провідним мотиваційним аспектом дійства є інтеграція в розмаїття студентського життя інституту .

Особливістю заходу став уже класичний, інформаційно-розважальний, інтерактивний формат проведення, коли студенти-новачки отримують можливість не лише познайомитись із традиціями, звичаями обраного ними ВНЗ, але й повеселитись, поспілкуватись, потанцювати та в унікальній атмосфері Посвяти відчути власну причетність до спільної справи. Місцем проведення дійства вже традиційно став навчально-виробничий комплекс ХКТЕІ – кафе «Меркурій».

Захід, підготовлений представниками студентського Віче, передбачає презентацію усіх напрямів роботи, до яких студенти нового набору матимуть можливість долучитись під час навчання.

Переконані – для першокурсників ця зустріч стала початком доброї традиції та утвердженням переконання: наш інститут – це не тільки пари, іспити і сесія. Це – багатогранний світ можливостей відбутись у фаховій та науковій сферах, сформувати практичні навички за обраною професією ще у період навчання, здобути досвід закордонних стажувань зі спеціальності, а також – відкрити і розвинути власні таланти, збагативши світ креативом, позитивними емоціями, красою!