Провідною галуззю діяльності облспоживспілки є торгівельна діяльність. Найрізноманітніші магазини: від сучасних супермаркетів в райцентрах до маленьких крамниць в найвіддаленіших куточках області обслуговують мешканців нашого краю.

Ми по праву гордимося Маркетами Городоцького РайСТ та Красилівської РСС, де використовуються сучасні технології торгівлі. Ми відчуваємо гордість за працівників, що здійснюють торгівлі в селах, де живе від 50 до 100 мешканців і де магазини системи є єдиним центром де збираються мешканці, щоб обговорити події сьогодення. Тут працівники забезпечують їх не тільки необхідними продуктами, а й товарами господарської групи на замовлення.

Сьогодні до складу ОСС входить 531 торгове підприємство, із них 23 типу „Маркет”. За сприяння органів місцевого врядування в наших райцентрах створені магазини по продажу товарів за цінами місцевих виробників, де можна придбати продукцію вирощену та вироблену в краї. Постійно діють сезонні виставки продажі сільгосппродукції.

Працівники галузі працюють над вдосконаленням товаропотоків, розширенням асортиментних груп з метою найкращого задоволення потреб населення. І як результат, щорічний оборот галузі складає понад 210 млн. грн. і щороку зростає не менше ніж на 15%.


Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії GNU FDL