У сфері надання платних послуг працює понад 300 підприємств, якими надається майже 50 видів послуг. Спектр послуг постійно розширюється. Найвагоміша частка в їх реалізації - побутові.

Зокрема побільшало підприємств з ремонту взуття, одягу, електромеханічних приладів, друкування та копіювання, перукарень, прокату речей, переробки сільгоспсировини, випічки на замовлення, перевезення вантажів, пакування подарунків, камер схову, ритуальних послуг, збільшується також мережа ринкових послуг.

Нарощування мережі платних послуг – пріоритетний напрям розвитку кооперативної економіки.

Ніхто достеменно не знає, у глибині яких сторіч виникли перші ринки на Поділлі, через територію якого пролягали великі торговельні шляхи. Але те, що вони дали поштовх зародженню торгівлі – спершу приватної, а затим і кооперативної – незаперечний факт.

На Хмельниччині діє 19 кооперативних ринків, які не тільки надають населенню різноманітні послуги, а й займаються заготівлями сільськогосподарської продукції та сировини. Так, частка ринку комерційного виробничо – заготівельного підприємства «Кам'янець – Подільський» місцевого райспоживтовариства в загальних обсягах РайСТ закупівля кролешкірок становить 100 відсотків, овочів - 32%, макулатури - 88%, лікарської сировини - 96%.

Підприємство надає понад 25 видів послуг. Останнім часом набувають розвитку такі види послуг, як ремонт одягу та взуття, годинників, перукарські, послуги телефонного та електрозв’язку тощо. На ринках діють підприємства торгівлі та громадського харчування. Ринки також займаються розвитком мережі фірмової роздрібної торгівлі.

Приваблюють відвідувачів інтер’єри маркетів та підприємств ресторанного господарства у Городку, Славуті, Зінькові Віньковецького, Усті Кам’янець – Подільського районів, фізкультурно – оздоровчого комплексу торговельно - економічного коледжу тощо. То – автографи майстрів виробничо – будівельного підприємства облспоживспілки.

Послугами тутешніх майстрів охоче користуються і несистемні організації та фірми. У цехах підприємства виготовляють столярні вироби, металеві огорожі та решітки тощо, які у попиті в хмельничан та мешканців довколишніх сіл.