• DoahPoshanu1.jpg
 • DoahPoshanu2.jpg
 • DoahPoshanu3.jpg
 • DoahPoshanu4.jpg
 • Doshkatext1.png
 • Doshkatext2.png

Філіпчук Віктор Ростиславович - голова правління Хмельницької облспоживспілки

На всіх етапах історичного розвитку кооперативний рух на Поділлі збагачувався унікальним досвідом і славними традиціями, які допомагали нашим попередникам долати труднощі і незгоди, вони естафетою передавалися від покоління до покоління кооператорів.

За цей час система переживала і злети і спади, однак ніколи не втрачала свого покликання — служити економічним інтересам людини праці.

Розвиток ринкової економіки змусив кооператорів області оптимізувати напрями своєї діяльності, а в окремих випадках навіть відмовитися від деяких галузей та зосередитися на пріоритетних сферах господарювання, якими є роздрібна торгівля, ресторанне господарство та сфера надання послуг.

На сьогодні у споживчій кооперації Хмельниччини функціонує майже 900 магазинів, біля 200 закладів ресторанного господарства.

Завдяки реалізації комплексної Програми з реконструкції і технічного переоснащення підприємств роздрібної торгівлі та громадського харчування 73 відсотків крамниць та 68 об'єктів ресторанного господарства приведені до конкурентноспроможного стану.

Проведені заходи дозволили у поточному році зберегти позитивну динаміку торговельної діяльності, розвитку ресторанного господарства, виробництва власної продукції та реалізації платних послуг.

Немає сумніву, що ми вирішимо поставлені перед нами завдання, бо споживча кооперація Хмельниччини завжди славилася і славиться своїми кадрами - високопрофесійними, компетентними, збагаченими досвідом господарської роботи в умовах жорсткої конкуренції на споживчому ринку.

н а з а д

   

Новини споживчої кооперації Хмельницької області

 • Настановчі збори з приводу відзначення Міжнародного дня кооперації 4 липня 2019 року

  04 липня 2019 р. відбувся семінар-нарада серед  голів правлінь спілок та споживтовариств, директорів ринків та керівників установ, підприємств та організацій системи кооперативної мережі Хмельницької області щодо святкування Дня споживчої кооперації та відзначення кращих працівників трудових колективів підприємств, господарств та установ спілок та товариств області грамотами, подяками, іменними відзнаками відкриття «Дошки пошани» кращих працівників споживчої кооперації Хмельниччини та оголошення результату конкурсу «Кращий за професією».

  Детальніше...  
 • Вітання з нагоди Міжнародного дня кооперації!

  Правління та колектив Спілки споживчих товариств Хмельницької області щиро вітають усіх із професійним святом – Міжнародним днем кооперації!

  Детальніше...  
 • 1939-1945 НІКОЛИ ЗНОВУ

  Пам'ятна дата 8 травня була закріплена Указом президента у 2015 році для «гідного вшанування подвигу українського народу, його видатного внеску в перемогу антигітлерівської коаліції в Другій світовій війні і висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

  Детальніше...  
 • Благодійна допомога до Пасхи

  З ініціативи голови правління Хмельницької обласної спілки споживчих товариств Філіпчука Віктора Ростиславовича було надано благодійну допомогу коштами, продуктами харчування для відзначення Пасхи Фонду інвалідів "Доброта".

  Детальніше...  
 • Семінар-нарада про запровадження електронного режиму подання звітності

  12 квітня 2019  р. у Спілці споживчих товариств Хмельницької області  проведено семінар-нараду із спеціалістами фінансово-економічних служб підприємств системи.

  Детальніше...